Соревнование

Кваліфікаційний турнір з шахів (2-й розряд і вище)ПОГОДЖЕНОВіце-президентГО « Харківська обласна федерація шахів»    ________________ О.А.Ковчан “___” ___________2019 р.
 
ЗАТВЕРДЖЕНОЗаступник начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації   ________________С.В.Христоєв “___” ___________2019 р.
   РЕГЛАМЕНТ проведення  кваліфікаційного турніру з  шахів   1. Мета проведенняКваліфікаційний турнірз  шахів  (далі - змагання) проводиться з метою:- подальшого розвитку шахів та їх популяризації в місті та області;- визначення кращих спортсменів та виконання норм розрядів;- підвищення рівня майстерності спортсменів;- активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях. 2. Керівництво проведенням змаганняЗагальне керівництво здійснюється Управлінням у справах молоді та  спорту Харківської обласної державної адміністрації та ГО «Харківська обласна федерація шахів». Безпосереднє  проведення  змагань  покладається  на  суддівську  колегію,  затверджену  ГО  «ХарОФШ». Головний  суддя змагань  -  Петросянц Є.П 3. Час і місце проведенняЗмагання проводяться з 17 лютого по 17 березня 2019 року у приміщенні  клубу «Гагарінець» (пр. Гагаріна, 45А )Ігрові дні:   17.02,  24.02,  03.03,  10.03,  17.03.2019 року.Початок змагань:  17 лютого о 10-00.Реєстрація учасників змагання 17 лютого з  09-30  до  09-50. 4. Учасники змагань, вимоги до них та умови проведення змаганьЗмагання проводяться в 9 турів за швейцарською системою з комп’ютерним жеребкуванням згідно з «Правилами шахів», що діють з 1 січня 2018 року.До участі у змаганнях допускаються шахісти без обмеження віку, які пройшли  реєстрацію  з  розрядом  не  нижче другого. Контроль часу: 35 хвилин з додаванням на кожен хід 30 секунд кожному учаснику до кінця партії. Час запізнення  на партію 30 хвилин..5. Визначення переможцівМісця учасників визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У разі рівності кількості очок у двох та більше шахістів перевага надається:
  • за коефіцієнтом Бухгольця;


  • за системою Зоннеборна-Бергера


  • за прогресом 6. НагородженняУчасники, які посіли І-ІІІ місця нагороджуються дипломами та медалями. 7. ФінансуванняВитрати по проведенню змагання і нагородженню переможців та призерів — за рахунок спонсорів.Всі витрати по відрядженню спортсменів та тренерів — за рахунок організацій, що відряджають. 8. Безпека під час проведення змагань. Підготовка спортивних споруд.            Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 р. №2025 «Про порядок підготовки спортивних місць для проведення масових спортивних і культурно-видовищних заходів» підготовка спортивних споруд покладається на їх власників, контроль за підготовкою споруд і забезпечення безпеки під час проведення заходу здійснює головний суддя змагань.  ДАНИЙ   РЕГЛАМЕНТ  Є  ОФІЦІЙНИМ  ВИКЛИКОМ  НА  ЗМАГАННЯКлуб: Городской клуб
Начало:17-02-19 Финал:17-03-19

Туры