Состав комиссий
Комісія з дитячо-юнацьких шахів
1. Цепотан Артем Миколайович - голова 097-274-60-01 chessstudy@gmail.com
2. Голов Олександр Борисович
3. Алєксіков Олександр Вадимович
4. Ревенко Віктор Іванович
5. Іванов Юрій Федорович
6. Тугай Сергій Васильович
Колегія суддів ГО "ХарОФШ"
1. Ревенко Віктор Іванович - голова 099-245-82-78 vrevenko41@gmail.com
2. Іванов Юрій Федорович - заст. голови 097-970-64-03 yuri.chess@gmail.com
3. Білоус Андрій Вікторович
4. Семерій Юрій Вячеславович
5. Петросянц Єлизавета Петросівна
Кваліфікаційна комісія
1. Іванов Юрій Федорович - голова
2. Білоус Андрій Вікторович
3. Кошелєв Михайло Анатолійович - виконуючий обов'язки голови (з 01.06.18)
4. Решетняк Віталій Юрійович
Рада тренерів
1. Голощапов Олександр Анатолійович - голова chess.coach.gm@gmail.com
2. Бродський Михайло Леонідович
3. Шалімов Валерій Альбертович
Рада гравцiв
1. Бродський Михайло Леонідович - голова
2. Невєров Валерій Костянтинович
3. Долуханова Євгенія Григорівна
Комісія з студентських шахів
1. Ковчан Олександр Анатолійович - голова 050-353-37-22 akovchan@mail.ru
2. Кіктєв Григорій Сильвестрович
3. Башинський Казимир Дем'янович
4. Долуханова Євгенія Григорівна
Комісія з розвитку шахів в Харківській області
1. Калюжний Андрій Вікторович - голова 095-314-75-07 samokl@ukr.net
2. Ревенко Віктор Іванович
3. Перехода Віктор Микитович
4. Криворученко Микола Якович
Комісія з любительських та ветеранських шахів
1. Ющенко Олександр Васильович - голова 093-605-20-50
2. Кіктєв Григорій Сильвестрович
3. Посохов Віктор Іванович
4. Щербаков Петро Михайлович
5. Одриковський Микола Йосипович
Комісія “Шахи в школах”
1. Портнов Денис Олександрович - голова 067-912-23-57 denis.portnov80@gmail.com
2. Кошелєв Михайло Анатолійович
Комісія з розвитку шахів серед жінок
1. Петросянц Єлизавета Петросівна - голова 097-434-47-59 elizaveta.petrosovna@gmail.com
2. Астраханцева Ольга Михайлівна
3. Шмалько Лейла Акіфовна
Комісія з шахової композиції
1. Хандурін Анатолій Миколайович - голова handurin53@gmail.com
2. Саміло Володимир Григорович
3. Тарасюк Владислав Володимирович
Юридична комісія ГО "ХарОФШ"
1. Староста Віталій Іванович - голова
2. Хоменко Анастасія Олегівна
Комісія по зв’язках із державними та громадськими організаціями
1. Клочко Анатолій Миколайович - голова