Состав комиссий

 

Состав комиссий с 5 марта 2018 года

==============================================================

 

Комісія з дитячо-юнацьких шахів

1. Цепотан Артем Миколайович - голова    097-274-60-01  chessstudy@gmail.com

2. Голов Олександр Борисович

3. Алєксіков Олександр Вадимович

4. Ревенко Віктор Іванович

5. Іванов Юрій Федорович

6. Тугай Сергій Васильович 

 

Колегія суддів ГО "ХарОФШ"

1. Ревенко Віктор Іванович - голова    099-245-82-78   vrevenko41@gmail.com

2. Іванов Юрій Федорович -  заст. голови   097-970-64-03   yuri.chess@gmail.com

3. Білоус Андрій Вікторович

4. Семерій Юрій Вячеславович

5. Петросянц Єлизавета Петросівна

 

Кваліфікаційна комісія

1. Іванов Юрій Федорович - голова (до 31.05.18) 

2. Білоус Андрій Вікторович

3. Кошелєв Михайло Анатолійович - виконуючий обов'язки голови (з 01.06.18)

4. Решетняк Віталій Юрійович

 

Рада тренерів

1. Голощапов Олександр Анатолійович  - голова   chess.coach.gm@gmail.com

2. Бродський Михайло Леонідович

3. Шалімов Валерій Альбертович

 

Рада гравцiв

1. Бродський Михайло Леонідович -  голова

2. Неверов Валерій Костянтинович

3. Долуханова Євгенія Григорівна

   

Комісія з студентських шахів

1. Ковчан Олександр Анатолійович - голова    050-353-37-22  akovchan@mail.ru

2. Кіктєв Григорій Сильвестрович

3. Башинський Казимир Дем'янович

4. Долуханова Євгенія Григорівна

 

Комісія з розвитку шахів в Харківській області 

1. Калюжний Андрій Вікторович -  голова   095-314-75-07  samokl@ukr.net

2. Ревенко Віктор Іванович

3. Перехода Віктор Микитович

4. Алаєв Павло Миколайович

5. Криворученко Микола Якович


Комісія з любительських та ветеранських шахів

1. Ющенко Олександр Васильович - голова    093-605-20-50

2. Варченко Григорій Іванович

3. Кіктєв Григорій Сильвестрович

4. Посохов Віктор Іванович

5. Алаєв Павло Миколайович

6. Щєрбаков Петро Михайлович

7. Одриковський Микола Йосипович

 

Комісія “Шахи в школах”

1. Портнов Денис Олександрович - голова    067-912-23-57  denis.portnov80@gmail.com

2. Алаєв Павло Миколайович

3. Власов Максим Валерійович

 

Комісія з розвитку шахів серед жінок

1. Петросянц Єлизавета Петросівна - голова  097-434-47-59  elizaveta.petrosovna@gmail.com

2. Астраханцева Ольга Михайлівна

3. Шмалько Лейла Акіфовна

 

Комісія з шахової композиції

1. Хандурін Анатолій Миколайович - голова   handurin53@gmail.com

2. Саміло Володимир Григорович

3. Тарасюк Владислав Володимирович 

4. Кривенко Валерій Олексійович  
5. Іванов Юрій Федорович 
 
Комісія з клубної роботи
1. Тугай Сергій Васильович  - голова   063-247-85-67  tugaichess@gmail.com
2. Цепотан Артем Миколайович
3. Єрмолаєв Андрій Геннадійович
 

Юридична комісія ГО "ХарОФШ"

1. Староста Віталій Іванович - голова

2. Хоменко Анастасія Олегівна

 

Комісія по зв’язках із державними та громадськими організаціями

1. Клочко Анатолій Миколайович - голова