12-10-2020 21:05:48

III відкритий рапід-турнір з шахів «Кубок безкорисливості», пам’яті А. М. Квітко

результати турніру 

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1wcdb4stiblpWrT57fvi0Gp0JssXOM8f-

 більше фотографій з турніру

http://www.peshka.edu.kh.ua/fotogalereya/fotoaljbom_2020/_3_kvitko_memory_rapid_tournament/

 

 

 Анатолій  Миколайович  Квітко – харківський шахіст, меценат, який

в продовж багатьох років допомагав проведенню шахових турнірів в Харкові.
https://www.youtube.com/watch?v=mXvstyoUkjs&t=13s

 

 

3 Kvitko memory rapid tournament

 

10.10.2020 р.

 

 

 

 

Розташування учасників в турнірній таблиці

 

 

 

 

 

 

Місце

Учасник

3вання

рік нар

Очки

Рейтинг

 

 

 

 

 

 

1

Шалимов Валерiй

 мм/мс

28.01.1960

8,0

2329

2

Неверов Валерiй

мг/мс

21.06.1964

6,5

2431

3

Татарiнов Максим

кмс

13.04.1982

6,5

2178

4

Однороженко Євген 

мм/кмс

11.05.1980

6,0

2369

5

Аванесов Микола

мф/кмс

25.05.1949

6,0

2109

6

Грiценко Дмитро

кмс

08.11.1990

6,0

2186

7

Распопов Сергiй

кмс

18.03.1992

5,5

2237

8

Д'яков Олег

 мф/кмс

26.04.1962

5,5

2178

9

Лисойван Антон

кмс

21.10.2002

5,5

1955

10

Биканов Артем

1 розряд

02.01.2003

5,5

0

11

Сазонов Олександр Ол.

кмс

01.01.1968

5,0

2005

12

Караченцев Сергiй

кмс

 27.03.52

5,0

1968

13

Сухарєв Сергiй

кмс

07.01.1974

5,0

2034

14

Бесперчий Олександр

1 розряд

20.12.1960

5,0

2069

15

Кроленко Ярослав

1 розряд

25.03.2009

4,5

1817

16

Ющенко Олександр

кмс

09.05.1951

4,5

1952

17

Шарова Єлiзавета

1 розряд

21.05.2008

4,5

1279

18

Пелипенко Сергiй

кмс

 08.01.79

4,0

2064

19

Бiрюлiн Борис

кмс

04.11.1978

4,0

1990

20

Шпаков Василії

1 розряд

1942 р

4,0

1687

21

Богатирь Дмитро

1 розряд

25.08.1987

4,0

1941

22

Суворов Олександр

2 розряд

02.09.2009

4,0

0

23

Репетiло Дар'я

2 розряд

10.08.2012

4,0

0

24

Вдовiн Сергiй

кмс

02.04.1967

3,5

2042

25

Кудлай Максим

1 розряд

10.07.2007

3,5

0

26

Савченко Іріна

2 розряд

2012 р

3,5

1315

27

Мариич Микола

1 розряд

1949 р

3,0

1662

28

Лещенко Глiб

2 розряд

22.05.2009

3,0

0

29

Зубенко Валерія

2 розряд

2011р

3,0

0

30

Євсєєв Юрiй

1 розряд

15.12.1942

3,0

0

31

Репiн Олександр

1 розряд

 06.12.05

2,5

0 *

 

 

Шалимов Валерiй переможець

трійка переможців 

1 Шалимов Валерiй

2 Неверов Валерiй

 

3 Татарiнов Максим

участники турніру біля клубу

 

Голова оргкомітета: Квітко В.А.

Головний суддя: Саханович Л.Г.