14-07-2021 20:56:54

3-й Кубок України з розв’язання шахових композицій

10-11 липня у Черкасах відбулись змагання  3-го Кубку України з розв’язання шахових композицій за участі шахістів з п’яти областей.

 Протягом 2-х днів потрібно було розв’язати 18 композицій різних жанрів (6 турів по три композиції в кожному). Окремої номінації для юніорів не було.

 

В особистому  заліку харків’янин кмс Андрій Сергієнко вірно розв’язав 11 композицій, у т.ч. три триходівки, по дві двоходівки, багатоходівки та кооперативи, а також один етюд і одну задачу на зворотний мат.

 

У підсумку Андрій із  55 балами з 90 можливих посів 7-е загальне  місце, завдяки чому підвищив свій рейтинг на 16.89 пунктів.

 

Зазначимо високу щільність результатів на фініші змагання, адже перед останнім туром, у якому розігрувалось 15 балів, за місце у призовій «трійці» розраховували зачепитись відразу пятеро шахістів, серед яких був і харківянин. Але приємно відзначити, що в активі Андрія  2-е місце у складі об’єднаної команди (разом із дніпрянами С.Бородавкіним і Є.Трахтманом) - 187 балів.

А переможцями Кубку України у командному заліку стали полтавчани - 196 балів,  які виступали у складі:  мг О.Соловчук,  мм  В.Погорєлов і В.Копил,  та юніор С.Василів.

 Докладно із підсумками змагання, а також  завданнями  можна ознайомитись на    сайті  ФШУ   або за посиланням  www.chess-kopyl.com.ua