27-09-2018 08:31:46

Підсумки шахового турніру на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації

У Харківській області пройшов шаховий турнір на Кубок Голови ХОДА.

Участь у змаганнях взяли  113 професійних шахістів, в тому числі гросмейстери, переможці шахових Олімпіад, чемпіони Європи та світу.

Учасників турніру, присвяченого річниці визволення Харківщини в роки Другої світової війни, привітала голова ХОДА Юлія Світлична.

«Дуже приємно, коли спорт розвивається на території нашої області. Але шахи в регіоні - на окремому рахунку. Адже шахову історію Харківської області писали багато поколінь спортсменів. Ми пишаємося своїми шахістами і тренерами, які виховують зірок не тільки українського, а й міжнародного спорту », - сказала керівник області.

Вона побажала учасникам змагань досягти високих вершин, мати потужну підтримку команди і внести вклад в розвиток шахів не тільки в Харківській області, а й в усій Україні.

Президент Харківської обласної федерації шахів Сергій Гусаров подякував главі ХОДА за підтримку, надану в організації турніру.

«Історія сьогоднішнього турніру така. Свого часу відомі шахісти нашої області звернулися до Юлії Олександрівні з великим проханням: щоб підтримати в регіоні розвиток шахів, провести змагання, зробити Кубок Голови ХОДА. І ми дуже вдячні їй за підтримку і за те, що особисто відвідала відкриття турніру », - сказав Сергій Гусаров.

Він повідомив, що участь у змаганнях могли прийняти спортсмени, які мають відповідний рейтинг і розряд - не нижче першого. В цілому зібралися 113 учасників, які змагалися за призи в 15 номінаціях.

«Участь у змаганнях беруть кращі шахісти області - 5 гросмейстерів, олімпійські чемпіони, чемпіони світу серед юнаків, міжнародні гросмейстери, кандидати в майстри спорту. Наймолодшому учаснику змагань - чемпіону світу Тихону Черняєву - 8 років, найстаршому - 70. Такого рівня змагання в Харківській області довгий час не було », - розповів президент Харківської обласної федерації шахів.

Під час урочистого відкриття турніру Юлія Світлична передала Сергію Гусарову Подяку Міністерства молоді і спорту України

 

 

 

 

 

 

Олександр Моісеєнко - переможець турніру

 

Валерій Авескулов посів друге місце в турнірі

Олександр Голощапов посів третє місце

 

 

 

 

Документы