13-05-2012 09:06:13

МАСОВІ ШАХОВІ ТУРНІРИ "ДЕРГАЧІВСЬКА ВЕСНА – 2012"

 

30 квітня 2012 року відбулися відкриті масові шахові турніри "ДЕРГАЧІВСЬКА ВЕСНА – 2012", організовані спільно БДЮТ Дергачівського району (директор – Т.І.Однокозова) та відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Дергачівської РДА (начальник – М.П.Катасонов) на базі Дергачівської гімназії №3 (директор – О.А.Калашник). Суддівська бригада складалася із тренерів Дергачівського району – В.А.Михайліченка, Р.В.Ялина, М.Г.Геращенка (всі – керівники шахових гуртків БДЮТ Дергачівського району), П.М.Алаєва (ДЮСШ "Колос" Дергачівського району),  а також наших колег, що завітали із своїми вихованцями на наші турніри – М.Я.Криворученка (Роганська ДЮСШ Харківського району) та С.А.Пелипенка (КДЮСШ №3 м. Харкова). Участь прийняли 50 шахіста різного віку з Дергачівського (Вільшани, Солоницівка, Пересічне, Мала Данилівка, Безруки) та Харківського районів Харківської області та з міста Харкова.

Як завжди, було проведено декілька турнірів з розподілом по розрядних групах. За результатами боротьби призові трійки по кожному з турнірів набули такого вигляду:

Турнір гравців 1-го та 2-го розрядів:

1 місце – Бандалієв Рустам (м. Дергачі).

2 місце – Маслій Владислав (м. Дергачі).

3 місце – Кобзар Ігор (м. Дергачі).

Турнір гравців 3-го розряду:

1 місце – Алексієнко Олександр (с. Безруки).

2 місце – Гаврюшенко Анна (смт. Солоницівка).

3 місце – Жилін Олексій (м. Дергачі).

Турнір гравців 1-го юнацького розряду:

1 місце – Токар Костянтин (м. Харків").

2 місце – Черепаха Марк (смт. Безлюдівка).

3 місце – Чернишов Михайло (м. Дергачі).

Турнір гравців без розрядів:

1 місце – Дикарєв Віктор  (м. Дергачі).

2 місце – Семченко Олексій (м. Харків).

3 місце – Труш Кирило (смт. Мала Данилівка).

Після закінчення турнірів один з найсильніших шахістів району, керівник шахових гуртків БДЮТ Дергачівського району, міжнародний майстер Володимир Михайліченко провів лекцію для юних шахістів з дебютної підготовки за темою "Захист Пірца-Уфімцева".

Бажаємо всім учасникам змагань, тренерам та організаторам подальших успіхів у навчанні, роботі та спорті, а також запрошуємо на чергові масові шахові турніри, які заплановано провести 26 травня (субота) на базі Солоницівського колегіуму (початок – о 10:00)!