Новости

 • 03-10-2018 22:25:28

  Підсумки рапіду пам'яті В.Савона

  Підсумки рапіду пам'яті В.Савона

  ШШК "ШАХРАД" ХНУРЭ Читать далее
 • 27-09-2018 08:31:46

  Підсумки шахового турніру на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації

  У Харківській області пройшов шаховий турнір на Кубок Голови ХОДА.

  Участь у змаганнях взяли  113 професійних шахістів, в тому числі гросмейстери, переможці шахових Олімпіад, чемпіони Європи та світу.

  Учасників турніру, присвяченого річниці визволення Харківщини в роки Другої світової війни, привітала голова ХОДА Юлія Світлична.

  «Дуже приємно, коли спорт розвивається на території нашої області. Але шахи в регіоні - на окремому рахунку. Адже шахову історію Харківської області писали багато поколінь спортсменів. Ми пишаємося своїми шахістами і тренерами, які виховують зірок не тільки українського, а й міжнародного спорту », - сказала керівник області.

  Вона побажала учасникам змагань досягти високих вершин, мати потужну підтримку команди і внести вклад в розвиток шахів не тільки в Харківській області, а й в усій Україні.

  Президент Харківської обласної федерації шахів Сергій Гусаров подякував главі ХОДА за підтримку, надану в організації турніру.

  «Історія сьогоднішнього турніру така. Свого часу відомі шахісти нашої області звернулися до Юлії Олександрівні з великим проханням: щоб підтримати в регіоні розвиток шахів, провести змагання, зробити Кубок Голови ХОДА. І ми дуже вдячні їй за підтримку і за те, що особисто відвідала відкриття турніру », - сказав Сергій Гусаров.

  Він повідомив, що участь у змаганнях могли прийняти спортсмени, які мають відповідний рейтинг і розряд - не нижче першого. В цілому зібралися 113 учасників, які змагалися за призи в 15 номінаціях.

  «Участь у змаганнях беруть кращі шахісти області - 5 гросмейстерів, олімпійські чемпіони, чемпіони світу серед юнаків, міжнародні гросмейстери, кандидати в майстри спорту. Наймолодшому учаснику змагань - чемпіону світу Тихону Черняєву - 8 років, найстаршому - 70. Такого рівня змагання в Харківській області довгий час не було », - розповів президент Харківської обласної федерації шахів.

  Під час урочистого відкриття турніру Юлія Світлична передала Сергію Гусарову Подяку Міністерства молоді і спорту України   

  Руководство федерации Читать далее
 • 12-09-2018 22:45:13

  Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації – 2018

     26 вересня 2018 р. в Premier Palace Hotel Kharkiv (пр. Незалежності 2), відбудеться шаховий турнір “Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації – 2018”, присвячений Дню визволення Харківської області в роки Другої світової війни.

        До участі в турнірі допускаються шахісти м. Харкова і області відповідно до вимог Регламенту. Контроль часу: 3 хвилини + 2 cекунди, 11 турів. Деталі реєстрації вказані в Регламенті.

           Урочисте відкриття змагань відбудеться 26 вересня об 11:00 в Бальному залі  Premier Palace Hotel Kharkiv. Змагання буде проводитись протягом дня до 16:00.  Закриття турніру та нагородження переможців відбудеться о 17:00.

           Призи: ноутбуки та планшети. Більш детальна інформація.

           Всі учасники турніру отримають пам’ятні сувеніри.

  Руководство федерации Читать далее
 • 05-09-2018 10:50:28

  Всеукраинский рапид-турнир по шахматам памяти Владимира Савона

  29-30 вересня 2018 року

  м. Харків, ШШК «Шахрад» ХНУРЕ

  ШШК "ШАХРАД" ХНУРЭ Читать далее
 • 02-09-2018 22:37:22

  Андрій Сергієнко - призер 3-го міжнародного конкурсу молодих шахових композиторів (U-21)

  1 вересня, в день відкриття 62-го Міжнародного Конгресу з шахової композиції в Охриді (Македонія), були оголошені підсумки  3-го Youth Chess Composing Challenge U-21 (3rd YCCC) - індивідуального конкурсу зі складання для молодих шахових композиторів.  Змагання проводилося за трьома розділами:  двоходівки, етюди та задачіна коопмат. 

   Успішно виступив в цьому турнірі17-ти річнийхарків'янин  Андрій Сергієнко, який узагальному заліку став бронзовим призером. Також у нього два призових місця в окремих розділах - 2-е місце по етюдах  і  3-е місце по двоходівках.

   Вітаємо Андрія з успішним дебютом в шахової композиції і бажаємо йому нових спортивних і творчих досягнень на шляху до підкорення вершин шахової майстерності!

  Руководство федерации Читать далее
 • 02-09-2018 21:59:29

  Итоги финалов чемпионатов Харьковской области по шахматам среди юношей и девушек до 12 и до 16 лет

  Девочки до 12 лет

  1 место - Дворецкая Елизавета

  2 место - Басова Полина

  3 место - Басова Юлия

  Девушки до 16 лет

  Алексеенко Юлия заняла первое место

  Петрова Полина заняла второе место

  Петрова Елизавета заняла третье место

  Руководство федерации Читать далее
[«][][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][][»]