Новости

 • 30-07-2022 08:17:15

  Маленький шахіст з Харкова зібрав гроші на підтримку дітей, які постраждали через війну

  Фото: Харківська обласна рада

   

   Харків'янин Максим Стремоухов грав у шахи з перехожими, щоб зібрати кошти на підтримку ЗСУ та постраждалих через війну дітей.

  Максим Стремоухов – один з членів гуртка «Шахи» Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (керівниця – Галина Шаповал). Незважаючи на юний вік, хлопчик уже завоював першість серед своїх однолітків, ставши чемпіоном Харкова та Харківської області з шахів.

  Перебуваючи на Закарпатті, Максим знайшов власний спосіб, як можна зробити внесок у спільну перемогу. 23 та 24 липня він взяв участь у різноманітних заходах, направлених на підтримку ЗСУ та дітей, які постраждали внаслідок війни.

  Задля того, щоб зібрати кошти на підтримку Збройних Сил – грав з усіма охочими в шахи і навіть взяв участь у шаховому турнірі, щоб допомогти іншим дітям, які також стали жертвами бойових дій.

   

   

   «Максим не тільки успішно зіграв, а й зробив внесок у майбутню перемогу. Вітаємо його з успішним виступом у турнірі та бажаємо подальших успіхів за шаховою дошкою під мирним небом України!» –  повідомляють у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості.

   

   

   

  Автор:Юлія ГнатченкоАвтор:Юлія Гнатченко

   

  Джерело: https://www.slk.kh.ua/news/suspilstvo/malenkih-sahist-zibrav-grosi-na-pidtrimku-ditej-aki-postrazdali-cerez-vijnu.html?fbclid=IwAR2j-1c8qi52wh-R-di0PmsPumaNdbEp7yIWZesx2x1UEn063Zn8g67IODs


   

   

  Руководство федерации Читать далее
 • 20-07-2022 19:52:09

  Щире співчуття

  З жалем повідомляємо, що у нашій великій спортивній сім'ї трапилося нещастя.
  Під час ранкового обстрілу нашого міста загинув 13-річний син і отримала поранення 15-річна дочка
   тренера – викладача з шахів КДЮСШ №4 Кубата Вікторії Валеріївни.
  Від імені Харківської обласної шахової федерації, всього колективу спортивної школи №4 приносимо щирі співчуття Вікторії Валеріївні та її сім'ї. 
  Дуже бажаємо дочці Вікторії Валеріївни швидкого та повного одужання!
  Руководство федерации Читать далее
 • 20-07-2022 04:48:38

  Міжнародний день шахів

  Міжнародний день шахів (англ. International Chess Day) — міжнародне свято, присвячене грі в шахи. Відзначається щорічно 20 липня.
  Міжнародний день шахів відзначається з 1966 року. Ініціатива створення такого свята належить Всесвітній шаховій федерації (ФІДЕ). Цього дня під її егідою проводяться різноманітні тематичні заходи та змагання.
  1 листопада 2011року Постановою Верховної Ради України «враховуючи вагомі досягнення українських шахістів у змаганнях на міжнародному рівні, з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади і громадських об'єднань до шахового спорту як високоінтелектуального, доступного і наймасовішого виду спорту, забезпечення державної підтримки і розвитку шахів, примноження потенціалу та популяризації шахів серед молоді, зміцнення міжнародного авторитету України завдяки досягненням шахістів» проголошено 20 липня День шахів в Україні!
   
   
   Вітаємо всіх любителів цієї чудової гри зі святом!
  Руководство федерации Читать далее
 • 20-07-2022 04:41:08

  Офіційно. День тренера в Україні святкуватимуть 19 липня

  Відповідний Указ 24 червня підписав Президент України Володимир Зеленський.

  Чому вибрали саме цю дату,пояснивна своїй сторінці у Facebook міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. 19 липня - це день відкриття літньої Олімпіади 1996 року, коли Україна вперше брала участь у такому масштабному міжнародному змаганні як незалежна держава та виступила самостійною олімпійською командою.

  "Іноді, ми забуваємо про важливість цієї професії та забуваємо про тих, хто стоїть за спинами чемпіонів. Але, вже не сьогодні. Адже кожного року, 19 липня, ми будемо вітати наших тренерів та дякувати їм за можливість перемагати. Та відтепер будемо розуміти, що перемога - це не тільки заслуга однієї людини, а плідна праця цілої команди. Дякую всім причетним, хто зміг зробити це можливим. Тільки вперед до перемоги! Вся Україна пишається вами!" - наголосив Гутцайт.

   

   

  Джерело: http://sportevents.kharkiv.ua/ua/news/ofitsialno-den-trenera-v-ukraine-budut-prazdnovat-19-iyulya.html

  Руководство федерации Читать далее
 • 19-07-2022 07:07:16

  Вітаємо Володимира Сороку

  Баварський молодіжний шаховий бліцтурнір (вікова категорія до 16 років) пройшов 16 липня 2022 року у м. Лаупхаймі (Німеччина).

   

  Вітаємо п'ятнадцятирічного харків'янина Володимира Сороку, який посів 3 місце у змаганні

  Руководство федерации Читать далее
 • 12-07-2022 23:06:28

  Вітаємо Ларчікова Максима!

  У місті Ноттінгемі (Англія) з 8 по 10 липня 2022 року пройшов турнір, який організувала асоціація молодих тренерів – EJCOA National Youth Championships U14. Це чемпіонат Англії серед дітей віком до 14 років. Чемпіонат Англії (основний) відбудеться наприкінці липня у Лондоні.
  Дванадцятирічний кандидат у майстри спорту України з шахів, харків'янин Максим Ларчіков посів у турнірі перше місце!
   
   
   
   
   
  Щіро вітаємо Максима Ларчікова з першим місцем у чемпіонаті Англії серед дітей віком до 14 років!

   

  Руководство федерации Читать далее
[«][][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][][»]